Україна, 88000, м.Ужгород, вул. О. Блістіва

Блог

Система для відводу диму повинна бути проведена грамотно. З дотриманням всіх норм пожежної безпеки. А для ефективної роботи димоходу, варто подбати про шибе. Що таке шибер для димоходу, як він монтується і яке його пряме призначення.

Серед множесто видів димохідних систем, складно визначитися з вибором. Як же все таки правильно вибрати такий димар, який буде ефективним і прослужить кілька років? Про це ми розповімо далі ...

Як провести очищення димоходу, якщо він засмітився? Методи і способи ефективного видалення сажі зі стінок. Найефективніші способи. Більш детально читайте далі ...

Правильная и своевременная эксплуатация дымоходных систем – залог долговечной, эффективной и безопасной работы. Не стоит пренебрегать своевременной очисткой и другими действиями, о которых мы расскажем более подробно далее…

Установка димохідної системи має на увазі не тільки монтаж абсолютно нових труб, але є і можливість удосконалити вже існуючий димохід. Про те як це зробити, і що для цього потрібно ми розповімо далі ...

Двостінний утеплений димар - краще рішення для установки зовні приміщення. Як правильно вибрати даний вид труб і на що звернути свою увагу? Про все більш детально ми розповімо далі.

Керамічні димарі - один з кращих варіантів для установки до будь-якого виду опалювального обладнання. Надійні, долгвечние і ефективні - це не всі переваги даного виду димоходів.

Димарі з нержавіючої сталі (нержавійки) для підключення камінів, печей та інших опалювальних приладів
Облаштування опалювального приладу на дровах вимагає повністю справного димоходу. Через нього виводиться дим, кіптява, сажа та інші залишки від продуктів горіння палива.

Нержавійка, це вид димоходів який дуже популярний, при установці камінних топок або печей. Вони мають багато переваг, про які ми розповімо далі.

Вам необхідно встановити димар, але ви не знаєте як правильно підібрати систему для вашого опалювального приладу? Ми розповімо про види димоходів, як вони монтуються і на що звернути увагу.

Будь-який будинок, який опалюється твердим паливом, потребує якісного димоходу. Димарі з нержавіючої сталі - оптимальний варіант для ефективного відводу диму.

Замовлення зворотного дзвінка